Yüksek Sosyete Oyuncuları

Yüksek sosyete oyuncuları kadrosu ve hiıkakayesi

Yüksek Sosyete Oyuncu Kadrosu

 

İlk bölümüyle 16 Haziran akşamı ekranlara gelen Yüksek Sosyete dizisi, hem izleyici yorumları hem de reyting rakamları yönünden bekleneni vermiş gibi görünüyor. Yaz dizilerinin arka arkaya sıralandığı şu günlerde, Yüksek Sosyete dizisinin diğer diziler arasından rahatlıkla sıyrılıp ön plana çıktığından bahsedebiliriz.

 

Yüksek Sosyete Oyuncu Kadrosu

  • Hazar Ergüçlü (Cansu)
  • Engin Öztürk (Kerem)
  • Meriç Aral (Ece)
  • Ozan Dolunay (Mert)

 

Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Cansu karakteri, mutsuz ama zengin bir ailenin çocuğudur. Annesi tarafından küçük yaşlardan bu yana suçlanan ve kötü muameleye maruz kalan Cansu, hayatının aşkını bulup evden uçma zamanlarını yaşamaktadır.

 

Cansu’nun annesi Süreyya hanım, kocası tarafından yıllardır aldatılıyor ve bunu bildiği halde zengin yaşamdan uzaklaşamadığı için kocasının yaptıklarına göz yumuyor. Kocasının metresini tanıyan ve mekanlarda karşı karşıya gelen Süreyya, dizinin ilk bölümünde kocasına resti çekmeye çalışsa da hayatın gerçekleri onu yine sakin olmaya davet ediyor.

 

Dizinin yakışıklı erkeği Kerem, anne ve abasının hizmetçi olarak çalıştığı evde, evin çocuğu Mert ile kardeş gibi büyümüş, anne babasına saygılı delikanlılığın kitabını yazmış biridir. Mert’i koruyup kollayan ve başını sürekli beladan kurtaran Kerem, yine Mert’in arkasını toplamak için bir markette çalışmaya başlayan Kerem, Cansu ile tesadüfen karşılaşır ve hikayemiz bu şekilde başlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir