Şahane Damat Oyuncuları

şahane damat oyuncuları kimlerdir

Şahane Damat Oyuncuları

Star TV’nin yeni dizisi Şahane Damat’ın oyuncu kadrosu netleşti. Yakın bir tarihte ilk bölümü yayınlanacak olan dizi için tanıtım çekimleri geçtiğimiz gün İstanbul’da gerçekleştirildi. Romantik komedi tarzındaki dizinin yapımcısı Osman Sınav.

Şahane damat dizisi senaryosu

Yönetmenliğini Raşit Çelikezer’in üstlendiği Şahane Damat’ın oyuncu kadrosunda birbirinden değerli isimler yer alıyor. Dizinin ana karakterlerini Güneşin Kızları dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru oluşturuyor. İşte Şahane Damat’ın muhteşem oyuncu kadrosundan öne çıkan isimler:

şahane damat kadrosu

Burcu Özberk: 1989 doğumlu olan Burcu Özberk, Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Huri Cihan Sultan karakteri ile ekranlara merhaba demiştir. İkinci dizi deneyimini Güneşin Kızları dizisinde gerçekleştiren genç oyuncu, şu sıralar Şahane Damat dizisinde başrol oynamaktadır.

şahane damat ne zaman başlayacak

Ali Ersan Duru: Lale Devri, Başrolde Aşk, Hayat Devam Ediyor, Bugünün Saraylısı, Gönül İşleri gibi projelerde yer alan Ali Ersan Duru, hak ettiği ilgiyi Şahane Damat dizisiyle bulacak gibi görünüyor.

şahane damat senaryosu nedir

Dizinin kadrosunda yer alması beklenen diğer isimler:

Nükhet Duru,

Erhan Yazıcıoğlu,

Köksal Engür,

Anıl İlter,

Hande Kaptan,

Mesut Yılmaz,

Murat Carim,

Selin Uçer,

Binnur Şerbetçioğlu,

Leyla Göksun,

Selim Gürata

Şahane damat oyuncu kadrosunda kimler var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir