Kiralık Aşk Son Bölüm Defne’nin Kıyafeti

kiralık aşk defne elçin sangu kolye bileklik elbise

Kiralık Aşk Son Bölüm Defne’nin Kıyafeti

Kiralık Aşk son bölüm kıyafetlerinin markaları ve kıyafet sponsor bilgileri için doğru adrestesiniz. Yayınlanan son bölüm ve öncesindeki bölümlere ait kıyafetler hangi marka, fiyatı ve satın almak için bağlantılar.

 

Kiralık Aşk Defne Kıyafetleri İçin Tıklayınız

 

Elçin Sangu’nun canlandırdığı Defne karakterinin kıyafetleri ve takıları izleyicinin bir hayli ilgisini çekiyor. Defne’nin kıyafetleri nereden ve nasıl ulaşılır gibi bilgiler, yukarıdaki adreste her hafta sizler için yayınlanmaktadır. Kiralık Aşk son bölüm ve geçmiş bölümlere ait kıyafetler bu adreste yer almaktadır.

 

Kiralık Aşk Defne (Elçin Sangu) Kimdir?

Dizide: Anneannesi, kız kardeşi ve ağabeyi ile birlikte yaşamakta olan Defne, bir kafede garsonluk yapmaktadır. Güzelliği ile birçok erkeği kendine aşık eden Defne’nin gözü kafeye arada uğrayan Sinan dışında kimseyi görmez. Ancak bir gün öyle bir olay yaşanır ki, Defne çalıştığı iş yerinden kovulur ve aynı gün hiç tanımadığı bir kadın tarafından kiralık aşık olarak işe başlar. Amacı, zengin bir iş adamı olan Ömer’i kendine aşık etmektir. Hikâye bu şekilde gelişir.

 

Gerçek Hayatta: Elçin Sangu, okuldan mezun olduktan sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde burslu olarak okumaya başlamış ancak müziğe ilgisinin yoğunlaşması nedeniyle okulu bitiremeden ayrılmıştır. Müziğe olan ilgisinin ardından tiyatroda oyunculuğunu geliştiren Sangu, dizilerde rol almaya başlayarak ekran serüvenine adım atmıştır.

 

Oynadığı Diziler:

  • 2015 Kiralık Aşk
  • 2015 Sevdam Alabora
  • 2014 Kurt Seyit ve Şura
  • 2013 Bir Aşk Hikayesi
  • 2012 Aşk Kaç Beden Giyer
  • 2011 Öyle Bir Geçer Zaman Ki

 

Kaynak: dizikiyafet.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir