Kiralık Aşk 45. Bölüm Defne Beyaz T-Shirt

Defne Beyaz Yazılı Tshirt

Marka: Boyner BlackPepper T-Shirt

Fiyat: 49,90TL

Mağaza: Satın Al

Son dönemin modası beyaz renk yazılı T-Shirt, Kiralık Aşk dizisinin 45. bölümünde Defne tarafından da tercih edildi. Boyner mağazasından alabileceğiniz bu ürün %100 pamuktan üretilmiş olması sebebiyle vücudunuzdaki ter ve nemi etkili şekilde çekecektir.

Kiralık Aşk dizisinde Defne giydiği önü yazılı beyaz t-shirt modeli Boyner online mağazasında satışa sunuluyor. Defne’nin 45. Bölümde tercihi olan beyaz yazılı t-shirt fiyatı ise 49,90TL’dir. Uygun fiyatı ile birçok kesime hitap eden tişört, Black Pepper markadır.

Beyaz renk t-shirt yaz aylarında çok sık kullanılıyor. Yazın kavurucu sıcaklarında ferah ferah dolaşmak isteyenler, Defne tişörtünü mağazadan satın alabilirler. Boyner mağazasında Black Pepper marka yazılı tişörtün XS-S-M-L ve XL bedenleri bulunmakta. Kendi beden ölçülerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Defne’nin giydiği yazılı t-shirt esnek olma özelliği ile yaz aylarında serin kalmanızı sağlıyor. Ayrıca dayanıklılığı da oldukça yüksek olan bu tişörtü uzun yıllar boyunda yıpranmadan ilk günkü kalitesinde giymeye devam edebilirsiniz. Ütülenmeye de uygundur.

İlginizi Çekebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir