Kiralık Aşk 41. Bölüm Fikret Beyaz Elbise

Kiralık aşk fikret beyaz elbisesi hangi marka

Markası: Adl Kuş Gözlü Elbise

Fiyatı: 49,90TL

Mağaza: Satın Al

Kiralık Aşk Fikret’in 41. bölümde giydiği beyaz kuş gözlü elbise markası “Adl”. 99,90TL’den 49,90TL’ye düşen fiyatı ile Fikret’in giymiş olduğu beyaz elbiseyi satın almak için en uygun zamandasınız.

Kiralık Aşk dizisinin 41. bölümünde Fikret Galo’nun üzerinde dikkat çeken spagetti askılı kuş gözlü elbise diz üzerinde biterek rahat bir kullanım sağlıyor. Adl online mağazasında Fikret’in giydiği bu elbise modelini bulabilirsiniz. Kiralık Aşk dizisinde olay yaratan kadın Fikret Galo, kuş gözü desenli elbisesini aynı tarzdaki ceketi ile kombin ediyor.

Fikret’in 41’inci bölümde giydiği elbise, ceket takımı ile şıklığa imza atmasını sağlıyor. Elifcan Ongurlar güzel fiziği ile de bu elbiseyi çok başarılı bir şekilde taşıyor. Fikret’in defile için hazırlık yaptığı sahnelerde üzerinde dikkat çeken beyaz renk elbisesi %100 polyesterdir.

Vücudu saran özelliği ile kuş gözlü elbise zamanın genç bayanlarına çok yakışacak. Bahar ve yaz aylarında Adl markasının sunduğu bu elbise modeli ile sizlerde şıklığı yakalayabilirsiniz. Fikret’e çok yakışan kuş gözlü beyaz renkli elbise fiyatı sizin için de uygunsa, satın almak için daha ne bekliyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir