Hayatımın Aşkı 4. Bölüm Demir Beyaz T-shirt

Hayatımın aşkı 4. bölüm serkan çayoğlu beyaz tişört markası

Marka: Boyner PENFORD T-Shirt

Fiyat: 54,95TL

Mağaza: Satın Al

Hayatımın Aşkı 4. Bölüm Demir Beyaz T-shirt Markası

Hayatımın Aşkı 4. bölümde Demir’in giydiği beyaz t-shirt modeli çok sevildi. Demir beyaz yakası fermuar detaylı ve cepli beyaz tişörtü ne marka merak ettirdi. Hayatımın Aşkı Demir kıyafetleri arasında 4’üncü bölümde dikkat çeken t-shirt, Borner mağazalarında satıştadır.

Hayatımın Aşkı dizisi dördüncü bölümde Serkan Çayoğlu beyaz yakalı, yakası fermuar detaylı ve cepli tişört modeli ile dikkatleri üstünde topladı. Boyner mağazalarında Penford marka tarafından satışta olan beyaz t-shirt, 54,95TL’ye satılmaktadır.

Hayatımın Aşkı dizi kıyafetleri arasında Demir kombinleri oldukça beğeniliyor. Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu’nun 4’üncü bölümde giydiği beyaz tişört modeli %100 pamuk olması avantajıyla, yaz aylarında ter emme özelliğine sahiptir. Esnekliği ve dayanıklılığı ile uzun yıllar boyunca ilk gün ki kalitesinde kullanabilirsiniz.

Penford marka Demir’in t-shirtünü hem online alışveriş sitesinde hem de birçok mağazada bulabilirsiniz. Demir beyaz fermuar yakalı ve cep detaylı t-shirtünü, Nike marka spor ayakkabısı ve Que marka pantolonu ile kombin etti.

İlginizi Çekebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir