Hayat Şarkısı Cem Ölecek Mi?

hayat şarkısı cem, ölecek mi, ayrılacak mı

Hayat Şarkısı Cem Ölüyor Mu?

Hayat Şarkısı dizisinin 14 Haziran akşamı yayınlanacak olan 19. bölümü izleyicileri ekrana kilitleyecek. Cem’in Hülya’ya geçmişte yaptıklarını öğrenen Hüseyin, soluğu Cem’in yanında alıyor ve elindeki silah patlıyor.

 

Yeni bölümde soluksuz izleyeceğiniz Hayat Şarkısı dizisinde gerilim tırmanıyor. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren ilgiyle takip edilen Hayat Şarkısı dizisinin 14 Haziran Salı günü yayınlanacak olan bölümünün fragmanında Hüseyin’in Cem’i öldürmeye teşebbüs ettiği görülüyor.

 

Tanıtım videosunda Hüseyin’in Cem’e doğru ateş ettiği görülürken, Cem ölecek mi? diziden ayrılacak mı soruları akıllara geliyor. Melek’ten her şeyi öğrenen Hüseyin, Cem’in Hülya’ya geçmişte yaşattıklarının hesabını sormaya gidiyor.

 

Hülya ile geçmişte yaşanan olayları Zeynep’e anlatan Cem, hayatının en büyük hatasını yapmıştır. Yaşananları duyan Hüseyin, Melek’in yanına gider ve olayların aslını öğrenmeye çalışır. Melek’in ağzından dökülen sözlerle çılgına dönen Hüseyin, kardeşine fırsat vermeden silahını alır ve Cem’i öldürmek üzere yola koyulur.

 

Cem karakterini canlandıran Recep Güneysu’nun diziden ayrılacağına dair herhangi bir duyum bulunmadığı için Hüseyin’in Cem’i öldürmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Cem vurulabilir ancak ölmeyecektir. Tabi ki bu konuda kesin konuşmak bir hayli zor ve neler olup biteceğini 14 Haziran Salı günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında Hayat Şarkısı dizisinin yeni bölümünü izleyerek öğrenebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir