Demet Özdemir Kimdir

Demet özdemir sevgilisi, kilosu, boyu, eğitim, okul

Demet Özdemir Kimdir

Kariyerine şarkıcı Bengü’nün dans ekibinde yer alarak başlayan Demet Özdemir, Mustafa Sandal’ın Ateş Et ve Unut isimli klibinde yer aldıktan sonra 2013 yapımı “Sana bir sır vereceğim” dizisinde rol alarak oyunculuk deneyimini tatmıştır. Kurt Seyit ve Şura, Çilek Kokusu gibi dizilerde oyunculuk sergileyen Demet Özdemir, son olarak No 309 isimli dizide “Lale Yenilmez” karakteriyle karşımıza çıkıyor.

 

26 Şubat 1992 Kocaeli doğumlu olan oyuncu, çocukluğunu İzmit’in küçük bir kasabasında geçirmiştir. Ablasının İstanbul’da gizlice bir kapak çekiminde yer almasıyla hayatının değiştiğini belirten Demet Özdemir, Avukat olma hayalinin olduğunu ancak ablası evlenince dans ile geçimini sağlamaya başladığını dile getiriyor.

 

Dans etmek için bir ayda 11 kilo veren Demet Özdemir, Bengü’nün dans kadrosuna girdikten sonra okulu bırakmak zorunda kalmıştır. O dönemde henüz 16 yaşında olan Demet Özdemir, akşam lisesine yazılarak okulunu tamamlamayı başarmıştır. Bazı reklamlarda oynayarak para kazanan güzel oyuncu, kazandığı parayla Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’ndan iki yıl tiyatro eğitimi almıştır.

Demet Özdemir (Lale Yenilmez) Kıyafetleri İçin Tıklayınız

 

İletişim (Mesaj Yaz)

Instagram Demet Özdemir

Twitter Demet Özdemir

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir